Kurumsal

Firmamız en iyi hizmet ile ürün kalitesini en kısa zamanda yakalamış ve sizin desteğinizle daha fazlasını yapmak istemektedir.
Bugün ARIKAN İÇ ve DIŞ TİCARET Ülke ekonomisine katkıda bulunmakta pazara etkili ve süratli altarnatif sunmaktadır. Bunu da Sweet Babymarkasıyla kanıtlamıştır.

1965’den bu yana piyasada bulunan ARIKAN İÇ ve DIŞ TİCARET ilk yerli bebek emziği ve biberon üreticisidir. 48 Yıllık tecrübesiyle Türkiye ve Avrupanın her sınıfındaki insana en uygun ürünü sunmuştur. Şu an 5000 m2 alan üzerindeki üretim tesisinde dünyanın en güvenilir tedarikçilerinden aldığı ham maddelerle üretim yapmaktadır. Sağlık bakanlığı, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı en son olarak ta ISO 22000:2005 belgesini alarak bir kez daha güvenilir bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Sweet Baby markası %100 yerli üretimi, deneyimli, profesyonel çalışanları, teknik donanamı ile anne ve bebeklere kaliteli sağlıklı ürünleri üretmeyi ilke edinmiştir. Sizlere yıllarca daha güzel hizmet vermek dileğiyle…

VİZYON

ARIKAN İÇ VE DIŞ TİÇ. LTD ŞTİ Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

MİSYON

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

ARIKAN İç ve Dış Tic. Ltd. Sti.