Hakkımızda


arikanFirmamız en iyi hizmet ile ürün kalitesini en kısa zamanda yakalamış ve sizin desteğinizle daha fazlasını yapmak istemektedir. Bugün ARIKAN PLASTİK İÇ ve DIŞ TİCARET ülke ekonomisine katkıda bulunmakta pazara etkili ve süratli alternatif sunmaktadır. Bunu da Sweet Baby markasıyla kanıtlamıştır.

1965’den bu yana piyasada bulunan ARIKAN PLASTİK İÇ ve DIŞ TİCARET ilk yerli bebek emziği ve biberon üreticisidir. 50 yıllık tecrübesiyle Türkiye ve Avrupanın her sınıfındaki insana en uygun ürünü sunmuştur. Şuan 5000 m2 Alan üzerindeki üretim tesisinde dünyanın en güvenilir tedarikçilerinden aldığı ham maddelerle üretim yapmaktadır. Sağlık bakanlığı,Tarım ve Köy işleri Bakanlığı en son olarak ISO 22000:2005, ISO 9001, GMP, CE, CP belgelerini ve INTERTEK analiz raporlarını alarak bir kez daha güvenilir bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Sweet Baby markası % 100 yerli üretimi, deneyimli, profesyonel çalışanları, teknik donanımı ile anne ve bebeklere kaliteli sağlıklı ürünleri üretmeyi ilke edinmiştir.Sizlere yıllarca daha güzel hizmet vermek dileğiyle…